Image Alt

Kurumsal

14 yılı aşkın deneyimi ve uzman ekibiyle her türlü projelendirme ve uygulamada başarılı işlere imza atıyoruz.

Biz Kimiz?

2005 yılında kurulmuş olmasına rağmen, 14 yılı aşkın deneyimi ve uzman ekibiyle birlikte her türlü projelendirme ve uygulamada başarılı işlere imza atan Alfa Mimarlık; mimari tasarımdan projeye kadar her aşamada, ilgili yönetmeliklere ve uygulamaya dönük bir çalışma anlayışına sahiptir.

Özellikle şehir merkezlerinde yer alan zor ve dar hacimli parsellerde ve alanlarda gerçekleştirdiği projelendirmeleriyle en isabetli tasarımları hayata geçirmektedir.
Kaliteyi ve yapı güvenliğini şirket anlayışı olarak kabul eden Alfa Mimarlık, müşteri memnuniyeti ve güvenini de ön planda tutmaktadır. İşverenin istekleri doğrultusunda istenileni en kısa sürede, en iyi kalitede ve en kullanışlı biçimde müşterisine sunarken, kaynaklarını da en verimli şekilde kullanmaktadır.

Alfa Mimarlık, mimaride ve iç mimari de tasarım kadar fonksiyona da önem vermekte, estetik kaygıların işlevselliğin önüne geçmesine izin vermemektedir. Farklı büyüklükte ve özellikteki her türlü projede, hem mimari tasarım hem de uygulamaya aynı özeni göstermektedir.

Bünyesinde mimar, iç mimar, mühendis, tekniker ve danışmanlardan oluşan çok yönlü bir kadroyu barındıran firmamız; mimari, statik, elektrik ve mekanik projeleri hazırlamasının yanı sıra konut ve işyeri inşaat uygulamalarıyla da sektörde yer almaktadır.

proje detayları hakkında
görüşmek ister misiniz?